פורטל עורכי דין

נהיגה תחת השפעת סמים

עורך דין תעבורה

נהיגה תחת השפעת סמים היא פשע במדינות רבות. הסם יכול להיות לא חוקי או חוקי, אבל זה לא משנה כי הוא עדיין מסוכן לנהוג. מאמר זה ידון כיצד נהיגה בשכרות מסמים משפיעה על הנהגים ומה עליהם לעשות אם הם נעצרו על ידי אכיפת החוק במהלך הנסיעה שלהם.

העונשים על נהיגה תחת השפעת סמים

נהיגה תחת השפעת סמים היא עבירה חמורה. העונשים על נהיגה תחת השפעת סמים יכולים להשתנות בהתאם לסוג הסם, כמות השימוש בו וגורמים נוספים. 

להלן כמה עונשים אפשריים לנהיגה תחת השפעת סמים: 

– קנסות: אלה נעים בין $500 ל-$10,000. 

– זמן מאסר: זה בדרך כלל לפחות יום אחד בכלא או בכלא, אבל זה יכול להיות עד שנה בכלא או בכלא. 

 התליית רישיון: ניתן לשלול רישיון נהיגה עד חצי שנה או לשלול לצמיתות אם הורשעו בעבר בעבירה זו פעמיים.

– התקן נעילת הצתה: התקן זה מגביל את מהירות הפעולה של הרכב עד שהוא נחשב בטוח על ידי טכנאי. 

– שיעורי מודעות לסמים: על הנהג להגיע לשיעור בנושא סמים ונהיגה. 

– המשטרה יכולה לעצור רכב למשך שלושים (30) יום או יותר אם היא מרגישה שיש צורך בכך. אם רכב נעצר, הנהג יכול לגרור את רכבו.

– הרשעה בסמים יכולה להופיע ברישום פלילי שעלול לעקוב אחר העבריין לכל החיים. כמה עונשים אחרים על נהיגה תחת השפעת סמים כוללים:

– אדם שנוהג בזמן גבוה צפוי למעצר מיידי ועונש מאסר אפשרי.

 

נהיגה תחת השפעת סמים גורמים ל:

השימוש בסמים ואלכוהול היה הגורם העיקרי לתאונות דרכים. השימוש בסמים ובאלכוהול עלול להשפיע על יכולתו של האדם לנהוג במכונית. השימוש בסמים ובאלכוהול יכול גם להשפיע על כושר השיפוט של האדם. סוגי הסמים הנפוצים ביותר הקשורים לנהיגה תחת השפעה הם מריחואנה, קוקאין, הרואין, מתאמפטמינים ותרופות מרשם כמו Xanax או Valium. יש כמה אינדיקציות לכך שאנשים שנוהגים תחת השפעת סמים עשויים להיות מעורבים בתאונת דרכים גבוהה יותר מאשר אנשים שאינם נוהגים תחת השפעת. הסיבה לכך היא שהם עלולים להיות בעלי רפלקסים איטיים יותר, כושר שיפוט גרוע יותר, זמני תגובה מאוחרים או מיומנויות מוטוריות לקויות שעלולות להגביר את הסיכון לתאונה בזמן נהיגה.

החוק אוסר על שימוש בסמים ואלכוהול על ידי נהגים. נהגים עלולים להיות כפופים לקנסות, השעיית רישיון, תעריפי ביטוח מוגדלים, מאסר או כל אלה אם ייתפסו בשעת מעשה. . סמים ואלכוהול יכולים להשפיע על הבריאות, הנהיגה והיכולת לבצע משימות. תרופות כגון מריחואנה יכולות להשפיע על הראייה, הרפלקסים והשיפוט שלך. לעתים קרובות צורכים אלכוהול לפני הכניסה להגה, מה שמשפיע על הזיכרון והקואורדינציה.

החוק לנהיגה תחת השפעת סמים

החוק מגדיר נהיגה תחת השפעת סמים כעבירה פלילית. העונשים על פשע זה חמורים, עם קנסות, מאסר ואובדן רישיון תוצאות אפשריות. למספר שנים.

מערכת המשפט לא עקבה אחרי הנוף המשתנה של שימוש והתעללות בסמים. מספר האנשים שנהגו תחת השפעת סמים גדל בשנים האחרונות. זאת בשל העובדה שיש יותר תרופות בשוק מאי פעם, שניתן להשתמש בהן למטרות פנאי או לטיפול במצבים רפואיים.

מכיוון שכל אחד מגיב אחרת לסוגים וכמויות שונות של סמים, קשה למחוקקים לחוקק חוקים המכסים את כל המקרים האפשריים. אחת התוצאות היא ששוטרים חייבים להסתמך על שיקול הדעת שלהם כאשר הם קובעים אם מישהו נהג תחת השפעת סמים NHTSA מציינת כי תרופות מרשם יכולות לפעמים לגרום לנהגים להיפגע, בדיוק כמו סמים אסורים:. "תרופות מרשם יכולות לפעמים לגרום לנהגים להיפגע, בדיוק כמו סמים אסורים. ההשפעות של תרופות מרשם אינן תמיד ניתנות לחיזוי. תרופות מרשם מסוימות, כמו בנזודיאזפינים, מעלות את הסיכון לתאונות מכיוון שהן מפחיתות את יכולתו של אדם לנהוג בבטחה.

עורך דין לתעבורה נהיגה תחת השפעת סמים

עורך דין תעבורה הוא עורך דין המתמחה בתחום דיני תעבורה. הם מוסמכים לייצג אנשים המואשמים בנהיגה תחת השפעת סמים או אלכוהול. הם יכולים גם לעזור לך בכל עבירת תנועה אחרת, כגון נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה פזיזה ונסיעה באור אדום .

שיתוף

מאמרים נוספים

עורך דין פלילי

טיפים לבחירת עורך דין פלילי

לבחירת עורך הדין הפלילי הנכון יכולה להיות השפעה משמעותית על תוצאת התיק. בין אם אתם עומדים בפני אישומים פליליים או זקוקים לייצוג משפטי עבור אדם

עורך דין מומלץ

עורך דין גירושין מומלץ

המאמר בוחן את החשיבות של שכירת עורך דין גירושין מומלץ בעת התמודדות עם התהליך המורכב של פרידה. הוא מספק תובנה לגבי תפקידיו של עורך דין

רשלנות רפואת שיניים

עורך דין רשלנות רפואית שיניים

בעולם הסבוך של רפואת השיניים, תביעות רשלנות אינן נדירות. מאמר זה מתעמק בתפקידם של עורך דין לרשלנות רפואית שיניים, חשיבותם והמורכבות הכרוכה בתביעות משפטיות אלו.

מחיקת רישום פלילי

עורך דין מחיקת רישום פלילי

03 בחברה שבה טעויות העבר יכולות להשפיע על עתידו של אדם ללא הגבלת זמן, תפקידו של עורך דין מחיקת רישום פלילי הופך יותר ויותר מכריע.

פרסמו אצלינו

פורטל עורכי דין

Let's have a chat

הזמנת שיחה עם יועץ שיווק